НеРеално ефективен Реал изпревари Барселона след лекция над Гранада (ВИДЕО)

14690 0

Реал (Мадрид) продължава с наказателните си акции през новия сезон. "Белият" балет се превърна в тежка бойна машина, която помете и Гранада в мача от 10-ия кръг на испанската Ла Лига.

"Кралете" се наложиха с 4:0 като гост, като успехът ги прати начело в класирането, поне докато досегашния лидер Барселона не завърши двубоя си със Селта. Мачът започва в 21 часа тази вечер.

Голедата стартира още във втората минута на срещата, тонът даде Кристиано Роналдо. За него попадението бе специално, тъй като бе под номер 448 в 700-ния му мач в кариерата.

Второто попадение във вратата на Гранада бе изключително красиво - Бензема свали с гърди топката към Хамес, който със страховито воле с левия крак опъна мрежата на Фернандес в 31-ата минута.

Акцията на Реал продължи и през втората част - в 54-ата минута Роналдо изведе Бензема очи в очи с вратаря и французинът не сбърка, оформяйки класика. Четвъртият гол падна 4 минути преди последния съдийски сигнал, като негов автор бе отново Хамес.

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!