7549 0

Реал Мадрид не записа добър мач срещу Майорка на старта на Ла Лига, като гостуването им приключи с 1:1. Звездната селекция на "белия балет" начело с Джуд Белингам, Килиан Мбапе, Винисиус и Родриго изпитваше известни затруднения.

Предупреждението на Джуд Белингам

Белингам беше най-изолираният, макар и с опция да гледа напред в атака, но засегна проблем, който Карло Анчелоти забеляза след мача. Това стана ясно по време на разговор със звездното трио с Белингам в тунела на полувремето. В този момент Реал Мадрид водеше с гол, но английският национал беше наясно, че се нуждае от втори.

Още: Карло Анчелоти: Липсваше ни баланс и дори можеше да загубим мача

"Вие тримата, ние трябва да завършим нашите атаки, защото бягането… е много трудно".

"Това е, което казвам, трябва да сложим край на атаките", каза Мбапе. "Дори ако просто има опция за удар - стреляте", отговори Белингам.

"Хайде да играем, хайде да играем", извика Винисиус в опит да събуди съотборниците си, преди да излязат за второто полувреме. Анчелоти не беше доволен след мача от липсата на баланс, показан от Реал Мадрид, и част от това бе големият проблем.

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!

Още: Килиан Мбапе зацикли и Реал Мадрид разочарова на старта в Ла Лига (ВИДЕО)