Засада спаси Реал Мадрид от резил, Мбапе остава разочарование (ВИДЕО)

2737 0

Реал Мадрид пропусна да спечели второ гостуване по-малко от две седмици от началото на сезона. В междинния трети кръг “кралете” направиха 1:1 с Лас Палмас. Домакините дори вкараха дълбоко в редовното време, но попадението беше отменено поради засада.

Мбапе отново под очакванията

Още в 5-ата минута Алберто Молейро наказа колоса и попадението му правеше разликата чак до 69-ата минута. Тогава Винисиус не остави шансове на съперниковия вратар от дузпа.

В края на срещата Ендрик създаде две опасни ситуации, но бразилецът получи едва 10 минути с добавеното време. Голямото разочарование е Килиан Мбапе, който освен, че продължава да не вкарва - не убеждава и с изявите си.

Столичаните бяха в серия от четири победи над съперника, като последната беше при визита в началото на годината с 2:1. След едва три кръга Барселона е лидер в класирането с четири точки аванс пред "кралете".

Още: Реал Мадрид вече е набелязал голямата си цел, която ще преследва през следващото лято

Винисиус със страшна заплаха: Реал Мадрид застава плътно зад гърба му

Реал Мадрид и Байерн Мюнхен влизат в дуел за перлата на Байер Леверкузен

Винисиус намекна, че заслужава Златната топка

Реал излезе с остра атака към Барса за начина, по който са регистрирали Дани Олмо

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!