Ал Насър защити Роналдо: Обясни доста наивно неприличния му жест


Ал Насър защити Роналдо: Обясни доста наивно неприличния му жест
Снимка: Getty Images

11450 0

Саудитският гранд Ал Насър излезе с официално изявление по повод скандалния жест, който звездата им Кристиано Роналдо направи към феновете на Ал Хилал след мача между двата тима в лигата.

Както е известно, португалецът бе посрещнат с викове "Меси, Меси", докато се прибираше в тунела при загубата на своя тим. В отговор той се хвана за гениталиите и леко ги разтърси.

Този жест предизвика масов отзвук в света и в Саудитска Арабия, която претендира да санкционира всякакви неморални прояви. Местен адвокат дори обяви, че ще сезира прокуратурата с искане Роналдо да бъде арестуван и депортиран.

"Роналдо страда от контузия. Сблъсъкът му с Густаво Куеляр, играч на Ал Хилал, започна с удар в много чувствителна зона. Това е потвърдена информация. Колкото до обясненията на фенове, те са свободни да си мислят каквото искат", обявиха от клуба, цитирани от Goal.com.

Ал Насър се размина и с глоба от Дисциплинарната комисия на страната, която е взела под внимание моменти от мача, а не след него и каченото в социалните мрежи. 38-годишният Роналдо е най-високоплатеният футболист на планетата. А ето как се подиграха с Роналдо след неприличния му жест

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички