Байерн срина Арсенал за едно полувревме

1102 0

Байерн унищожи Арсенал с 5:1, като си осигури успеха с три гола до почивката в мача от Група "F" на Шампионска лига.

Обичайният заподозрян Роберт Левандовски откри резултата с глава в 10-ата минута. В 29-ата Томас Мюлер направи 2:0, а минута преди почивката Дейвид Алаба заби третия гол.

Малко сред подновяването на играта Месут Йозил вкара с ръка, но попадението не беше зачетено. В 55-ата минута, секунди след влизането си на терена, Ариен Робен обра паяжината на вратата на Петер Чех за 4:0.

Оливиер Жиру направи срама на гостите по-малък в 69-ата минута с красив гол за 1:4. Домакините от Байерн обаче не бяха казали последната си дума и минута преди края Томас Мюлер се разписа за втори път в мача.

Байерн вече има 9 точки и е сигурен участник в следващата фаза.

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!