Челси се срина след разгрома в Англия, гол го прати в Лига на конференциите (ВИДЕО)

2432 0

Челси много измъчено се класира за груповата фаза на Лига на конференциите. "Сините" с чутовен късмет заслужиха да участват в плейофите на турнира и с такъв продължават напред.

Челси загуби в Женева

В четвъртък вечер лондончани загубиха визитата си на Сервет с 1:2, но се класираха с общ резултат 3:2. В Женева "сините" допуснаха обрат и до последно трепериха за продължаването си напред.

Нкунку откри в 14-ата минута от дузпа, но Гиймено изравни още до почивката. Крайният резултат в реванша оформи Кривели в 72-ата минута. Швейцарците не играха в шампионата през уикенда, но и това не им помогна.

Челси обаче бързо се върна към загубите, след като през уикенда разпиля Уулвърхемптън с 6:2 като гост. Преди това беше загубата и от Манчестър Сити с 0:2.

Още: Чистката в Челси продължава: "Сините" се разделят с двама вратари за един ден