"Един от най-силните на ЦСКА при Гриша Ганчев" с епичен пропуск: Меси оцеля заради него (ВИДЕО)

2729 0

Аржентина оцеля в Копа Америка след голяма драма. Лисандро Мартинес бе дал преднина на своя тим в 35-ата минута срещу Еквадор, но съперниковият отбор успя да изравни в първата минута от добавеното време към мача.

Според регламента обаче продължения при равенство в редовното време може да има само във финала на Копа Америка - в останалите елиминационни мачове се играят директно дузпи. Точно това послева и за Аржентина и Еквадор.

Жорди Кайседо с голям пропуск: Иначе отстраняваше Меси от Копа Америка

Ситуацията обаче можеше да е различна, след като Еквадор не бе далеч от епичен обрат, осъществен в добавеното време. Тогава със сериозен пропуск се отчете и бившият нападател на ЦСКА Жорди Кайседо, който записа доста успешен период с "червените".

Жорди Кайседо с ЦСКА

Оцененият на 3 милиона евро състезател се появи като резерва и се отчете с няколко по-големи пропуска. В последните секунди от добавеното време обаче получи чудесно центриране и бе длъжен да отиграе по-добре, когато резултатът вече беше 1:1. Можете да видите този момент чрез кадрите по-долу в материала.

Впоследствие пък Лионел Меси пропусна дузпа за Аржентина - не уели вратата (ВИДЕО).

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!