Гьозтепе с поредна победа, тимът на Станимир Стоилов срази бивши звезди на ЦСКА и Левски

Снимка: Скрийншот

3200 0

Воденият отбор от Станимир Стоилов - Гьозтепе, победи Кайзериспор с 3:0 в двубой от 6-ия кръг на турската Суперлига. Алтъкардеш откри резултата в 13', а Жуан удвои в добавеното време на първото полувреме. Крайното 3:0 оформи Доган Ердоган с попадението си в четвъртата минута от добавеното време на срещата.

Успехът изкачи тима на Мъри до 6-о място с 9 точки, а днешният им опонент е 17-и с едва три пункта. По този начин воденият от Станимир Стоилов тим постигна втора поредна победа в елита и все още не познава вкуса на загубата след завръщането си в Суперлигата.

Нападението на Кайзериспор беше водено от бившия нападател на ЦСКА – Дюкенс Назон, който изигра пълни 90 минути за своя тим. В редиците на гостите бе и бившият халф на Левски Мехди Бурабия.

Звездното попълнение на Гьозтепе Давид Датро Фофана, който пристигна  като преотстъпен от Челси в последния ден от трансферния прозорец, остана неизползвана резерва при първото си попадане в групата.