ПАОК громи, Десподов получи своето, но пак не впечатли

Снимка: Колаж: SportLive.bg

591 0

Кирил Десподов този път не може да се оплачи за игровото си време. Той получи пълни 90 минути при гостуването на ПАОК срещу Волос, но не успя да вкара или асистира.

Победата с 4:1 в петия кръг бе достатъчна за Двуглавия орел да се изкачи поне временно на върха в класирането.

Мачът тръгна зле за гостите, след като от Волос получиха още в 3-тата минута дузпа, но Омри Алтман я изтърва. Вратарят на ПАОК Доминик Котарски се справи блестящо и осигури спокойствие на своите съотборници.

В 24-тата минута Двуглавия орел също получи шанс да изпълни дузпа и Стефан Шваб не сбърка. Началото на втората част донесе още един гол за шампиона ПАОК, а точен бе Томас Мург.

Десподов с 90 минути

Волос намали на 1:2 почти веднага с гол на Хуниор Мендиета. Ветеранът Тайсон подпечата успеха на ПАОК в 78-ата минута с гола си за 3:1. Фьодор Чалов пък оформи крайния резултат.

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!

Десподов и съотборниците му са с 13 точки, следвани от АЕК и Олимпиакос с по 10, но и с мач по-малко.

Още: Томас Лафчис: "Червена" България смята Десподов за предател, но останалата част го обожава

Десподов заговори за нарасналата конкуренция в атаката на ПАОК

Официално: Кирил Десподов ще играе с "войник" с близо 200 мача за Ливърпул (ВИДЕО)

Победната серия на ПАОК приключи срещу Панатинайкос, Десподов пак гледа отблизо

Трус в ПАОК: Руски клуб пожела Десподов в последния момент, звездата е готов за трансфер?