Роналдо вкара за победа на Ал Насър, която ги качи на второто място в лигата

661 0

Ал Насър победи Ал Вехда в мач от петия кръг на саудитската професионална лига. Тимът на Кристиано Роналдо се наложи над по-скромния си съперник с 2:0, а португалецът реализира едно от попаденията.

Развоят на мача в Рияд

Домакините откриха резултата в 41-ата минута след красив удар на Анжело от границата на наказателното поле.

Грандът спечели трети мач през сезона

Малко над 10 минути след подновяването на играта Ал Насър удвои преднината си, след като получи дузпа за нарушение на Мохамед Ал Макахаси. Точен от бялата точка беше ветеранът Роналдо.

Още: Футболистите на Ал Насър направили нещо невиждано заради Кристиано Роналдо

Късметът съвсем обърна гръб на Ал Вехда в 86', когато Уалед Бакшуен получи втори жълт картон - за поведение, и остави отбора си с 10 души на терена.

Грандът от Рияд се изкачи с 3 места след успеха и вече е втори. Той изостава с точка от лидера Ал Хилал, но има и мач повече. Ал Вехда остана на 14-а позиция.

Направил Милан шампион ще бъде новият треньор на Роналдо и Ал Насър

На Роналдо и компания им писна: Ал Насър слага край на провалите с треньорско уволнение

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!