След 5 години в клуба и на 38: Иниеста напуска Висел Кобе, но не и футбола


След 5 години в клуба и на 38: Иниеста напуска Висел Кобе, но не и футбола
Снимка: Getty Images

1382 0

Легендата на Барселона Андрес Иниеста ще напусне японския клуб Висел Кобе през лятото, съобщава "Никан Спортс". Въпреки че договорът му с клуба е до януари 2024-a, испанецът възнамерява да напусне Япония през юли.

Бившият испански национал е недоволен от своята физическа форма и от ролята, която има в клуба. Този сезон той взе участие в само 4 мача.

Въпреки че е на 38 години, полузащитникът няма да прекратява кариерата си и ще обмисли оферти от отбори от Близкия изток и от САЩ.

Иниеста е във Висел Кобе от лятото на 2018-а. Легендата игра за Барселона от 2002 до 2018 година. Като част от каталунския тим той спечели девет пъти испанското първенство, шест пъти Купата на Испания, четири пъти Шампионска лига и по три пъти Суперкупата на УЕФА и Световното клубно първенство. Преди половин година Иниеста разкри защо продължава да играе футбол. 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Реклама
Най-четени новини

виж всички