1159 0

Милан се наложи минимално над Реал Мадрид в приятелски мач. Единственото попадение в среща отбеляза Самуел Чуквуезе в 55-ата минута.

Двубоят бе част от американското турне на двата отбора, като той се проведе на стадион "Солджър Фийлд" в Чикаго.

За Реал Мадрид дебют направи Ендрик, като детето чудо на бразилския футбол бе на терена през първото полувреме, а след почивката на негово място се появи Хуан Латаса.

Още: Карло Анчелоти със сериозен намек дали Реал Мадрид ще има още един звезден трансфер това лято

Милан ще играе на 7-ми август срещу Барселона. На Реал Мадрид също предстои проверка срещу каталунците на 4-и август (неделя) от 2:30 часа българско време.

Милан подписа нов контракт със "своя Ламин Ямал"