Лудогорец, ЦСКА и Левски: Кошмара вече очаква следващите си жертви


Лудогорец, ЦСКА и Левски: Кошмара вече очаква следващите си жертви
Снимка: Facebook / Beroe

2041 0

Берое отново разполага със сензацията на сезона - Леандро Годой. Голмайсторът най-накрая се прибра от Аржентина и се присъедини към съотборниците си в Стара Загора. 

Годой е тук

Много е любопитно в каква форма е нападателят, който вкара 12 попадения в шампионата от началото му, но сега не води подготовка със "зелените" в очакване на трансфер.

Годой пропусна първия мач на старозагорци от пролетния полусезон, в който Берое не успя да отбележи гол на Крумовград и двата тима взеха по точка след нулево равенство.

Нападтелят теоретично вече е на разположение на Хосу Урибе за следващите двубои на заралии. В неделя те гостуват на Лудогорец от 15:00 часа.

Още: Берое без Кошмара не успя да бие 9 от Крумовград

Официално: Много специален футболист напусна Берое

Продажбата на Годой остава въпрос на време

Падение за българския футбол: Берое и Лудогорец в ТОП 10 по чужденци в цял свят

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички