Ботев Враца направи обрат, но опитът му в борбата за оцеляване беше осуетен

1275 0
Второ поредно реми в програмата на Първа лига от началото на пролетния полусезон. Ботев Враца не успя да победи Септември при визитата си на Септември в София.
Срещата завърши 2:2, а врачани имаха преднина от гол до последния четвърт час след обрат. Добавеното време Септември се наложи да доиграва с човек по-малко след директен червен картон на Асен Чандъров.
По-силен дебют направи Марк-Емилио Папазов сравнение от Димитър Евтимов, който допусна две попадение в срещата. Галин Иванов пък участва в гола на Рупанов за 2:2.
Преди това Шенк откри още в 23', а Бена и Евертон оформиха обрата в началото на второто полувреме (46' и 50'). Така врачани остават предпоследни с 13 точки от 20 срещи, а Септември е 12-ти с 20 точки.
След като бе изгонен от Славия: Галин Иванов си намери нов отбор от Първа лига
Локомотив София сгафи неописуемо у дома срещу Септември
Черно море пребори снега и 10 от Септември за труден успех в елита
ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ
виж всички
Коментари