Два месеца без победа: Дори най-слабата защита спря Локомотив Пловдив

Снимка: Lokomotiv Plovdiv

243 0

Локомотив Пловдив остава без победа от 26-и август. Тогава за последно победи Септември като гост с 3:2. Днес “смърфовете” не успяха да победят дори отбора с най-слаба защита Ботев Враца (0:0).

И Враца спря Локо Пд

През второто полувреме и гредата спаси домакините на стадион “Христо Ботев”, но и възпитаниците на Христо Златински не сториха нещо много повече от съперника. Това е трето нулево равенство между отборите от лятото на 2021 г. насам.

Локомотив Пловдив е в серия от седем поредни двубоя без победа, но сега сложи край на серия от три загуби. Ботев Враца пък е с 4 загуби и три ремита в последните си седем двубоя.

В следващия кръг "смърфовете" ще гостуват на Спартак Варна, а Ботев Враца на ЦСКА.

Следете класирането в Първа лига НА ЖИВО със SportLive.bg!

Вижте колко милиона иска Крушарски за акциите на Локо Пловдив!

Феновете на Локо се срещат с потенциален заместник на Крушарски: Преценяват го

Любо Пенев има да получава колосална сума от Локомотив Пловдив: Разкриха част от парите

Любо Пенев бил прецакан жестоко с пари от Локо Пловдив: Сега го връща "тъпкано" на клуба

Добра новина! Крушарски и кандидатът за Локомотив (Пд) са влезли в контакт

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!