Илиан Илиев, както никой не го е виждал: Бясно хвърля, рита и крещи (ВИДЕО)

Снимка: БГНЕС

2117 0

Един от редките моменти, в които Илиан Илиев не успява да си сдържи нервите, беше заснет при гостуването на Черно море срещу Славия. Тогава националният селекционер, меко казано, беше ядосан от представянето на възпитаниците си.

Илиев беснееше

Те загубиха неочаквано с 1:0 в началото на 11-ия кръг. Славия не беше побеждавал никой през последния месец. Последната победа на "белите" беше над ЦСКА със същия резултат на 17-и август и беше също толкова неочаквана.

Невижданото лице на Илиев

След откриващото попадение в заключителните минути - Илиев започна да крещи към опитния Васил Панайотов, който тъкмо беше заменен. Специалистът хвърли на няколко пъти бутилка и риташе около треньорската скамейка.

Сега обаче на Илиан Илиев не му предстои допълнителна работа с "моряците" или почивка, а нови предизвикателства - този път с националния отбор срещу Северна Ирландия и Люксембург в Лига на нациите.

Още: Доминация на ЦСКА и завръщане в националния отбор - избраниците на Илиан Илиев са ясни

Илиан Илиев със силен коментар за тъжната ситуация в родния футбол след Черно море - ЦСКА

Кошмар за Томаш срещу Илиан Илиев: Само 1 треньор е по-жесток към наставника на ЦСКА

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!