Крумовград и ЦСКА 1948 сложиха начало на кръг №11 в Първа лига с равенство

Снимка: Aleksandar Karamfilov / LAP.bg

377 0

Наравно завършиха Крумовград и ЦСКА 1948 в първия мач от 11-ия кръг в Първа лига. Двата тима си вкараха по един гол в ранен мач в петъчния ден.

Домакините откриха резултата в 7-ата минута, когато Серкан Юсеин направи двойно подаване с Фуртадо, който го изведе в наказателното поле. Полузащитникът реализира от малък ъгъл под плонжа на вратаря на столичани.

Сердюк изравни за ЦСКА 1948 от дузпа

В 23' гостите поискаха дузпа след падане на Радослав Кирилов при съприкосновение с Лукас Сантана, но съдията не посочи бялата точка.

Още: Голям шеф в ЦСКА 1948 си призна: Работил в ЦСКА 1948, не в ЦСКА

"Червените" изравниха в първите минути на второто полувреме от дузпа. Тя бе свирена за игра с ръка на Сантана. След преглед с ВАР реферът Димитър Димитров отсъди наказателен удар, който бе реализиран от Евгений Сердюк.

Равенството спря минисерията на Крумовград от 2 поредни победи. Тимът запази деветата си позиция в класирането.

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

ЦСКА 1948 спечели едва втора точка в последните си 3 мача, но се изкачи на шестото място след ремито.

Нелеп развой, невиждан от 6 години, на ЦСКА 1948 - Ботев Пловдив (ВИДЕО)

С 2 гола за 9 минути Крумовград наказа Локо (Пд) и задълбочи кризата на "Лаута"