Купата на България стартира, ясен е представителят на област София

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

602 0

Рилски спортист тръгна с победа в турнира за Купата на България. Той се превърна в представител на Област София, след като острани домакина Ботев Ихтиман след изпълнение на дузпи - 4:2. В редовното време срещата завърши 1:1.

Ботев държи Купата

Йоан Гаврилов откри резултата с отличен удар в 55-ата минута, но гостите изравниха с гол на Григор Долапчиев три минути по-късно. Самоковци пропуснаха дузпа още в 1-вата минута на двубоя.

Предстоят квалификациите на Югозапад между представителите на София-град, Пазарджик и Перник.

Още: Левски се хвърля за титлата, но не отписва и Купата на България

Още: Разплака ЦСКА, стана шампион на Бахрейн, а сега ще играе в Индонезия

Равносметката на Ивелин Попов за Ботев Пловдив - трънливо начало и изпълнен със сълзи край

"Густо майна": Ботев показа "лудостта", която обвзе гражданите на Пловдив с купата (СНИМКИ)

След финала за Купата на България: Общо четирима "изгоряха", Ботев Пловдив ще плаща почти 10 000 лева