Септември с историческа победа над Хебър след дузпа, червен картон и при лош терен (ВИДЕО)

Снимка: Alexander Karamfilov / LAP.bg

245 0

Септември изравни Хебър в съперничеството им през последните години. Столичаните се наложиха при гостуването на "Лаута", където "гробарите" приеха срещата, с 2:1.

Септември победи

Възпитаниците на Веселин Великов се бореха мъжки, но не успяха да издържат с човек по-малко. Хамдиев бе изгонен още в 13-ата минута, а след 180 секунди Чандъров откри от дузпа.

Символичните домакини успяха да изравнят поне временно в добавеното време на първото полувреме чрез Вукович. В крайна сметка победното попадение беше дело на Рупанов в 74'.

Вече и двата отбора имат по 4 победи помежду си в общо 9 двубоя. Столичани дори оставиха Хебър последни с 5 пункта, защото след победата събраха общо 6. В следващия кръг Хебър е гост на Локомотив София, а ЦСКА 1948 ще има визита на Септември.

Още: Официално: Левски преотстъпи още един българин, ще играе в друг отбор от елита

Първи голове за Септември в елита не бяха достатъчни, Локо Пд с обрат в София (ВИДЕО)

Ботев Враца с първа победа за новия сезон, Септември - единственият без точка е елита (ВИДЕО)