След успеха над ЦСКА: Златомир Загорчич съжали, че Славия не вкара повече голове

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

650 0

Наставникът на Славия Златомир Загорчич бе доволен от успеха над ЦСКА с 0:1, но изрази недоволство, че "белите" не са реализирали повече от положенията си.

"Това, което направихме през първото полувреме, да, през второто не ми харесва толкова. Трябваше да затворим мача по-рано, можеше да бъдем по-спокойни, но това е футболът. Вече трябва да мислим за следващия противник.

Имаме си този проблем с реализация във всеки мач. Правихме си достатъчно положения, до концентрация, качеството, трябва да помислим и да си поговорим с играчите. Надявам се да отбележим повече голове в следващите мачове", заяви Загорчич.

Още: Голмайстори в Първа лига през сезон 2024/25: Още един играч наказа ЦСКА

"Съвременният футбол изисква тази агресия. Направихме я в атака и нападение. Това е , което трябва всеки мач. Малко повече увереност и ще изглеждаме и през второто полувреме по същия начин.

Не ме интересува инерцията. Искам да има постоянство, в някои мачове ще трябва сигурно и да ни покрие късмета, но при добра дисциплина и слушане, ще се получат нещата", допълни той.

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

Още: Безобразие: Потресаващ ЦСКА пак загуби - запъти се към дъното на класирането (ВИДЕО)

Шеф в ЦСКА 1948 припозна ЦСКА: Взе историята на "червените"

Хегемония и тук: Само един от най-скъпите 14 играчи в Първа лига не е от Лудогорец

С най-много голове е любим БГ треньор: ЦСКА мачка здраво Славия през 21-ви век