Столът на Георги Иванов - Гонзо се клати жестоко - Стилиян Петров става президент на БФС в края на 2025 година?


Столът на Георги Иванов - Гонзо се клати жестоко - Стилиян Петров става президент на БФС в края на 2025 година?
Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

3208 0

Георги Иванов - Гонзо може да не се задържи дълго на поста "президент на БФС". Причината е идея, която се е заредила сред ключови фигури в организацията и клубовете, пише "Тема Спорт" в днешния си брой.

"Стилиян Петров да се яви сам на изборен конгрес на БФС през октомври. По такава идея се работи по високите етажи, а от там по знаковите клубове", пише изданието.

Стилиян Петров може да е следващият президент на БФС

Още: Бивш ръководител на Левски направи на пух и прах БФС за нехайството си

Според Георги Градев, трябва да се проведе редовен изборен конгрес на БФС, като датата трябва да е през октомври. Появата на Стенли като кандидат обаче ще означава, че Димитър Бербатов няма да се яви за нови избори.

Информацията сочи, че "Георги Иванов все повече е на мушката от страна на собственици, деятели и част от големите клубове". На Гонзо не помага и случилото се на "Лаута" с бития делегат.

Що се отнася до кандидатурата на Петров, то Георги Градев се очаква да е основна движеща сила за неговото потенциално избиране.

Българският футбол пред революция: Грандовете искат неограничен брой чужденци

Какво наказание очаква Локомотив Пловдив след боя над делегата?

Ужасяващо! Хулиганите на Локомотив Пловдив биха делегата на мача пред Гонзо (ВИДЕО)

БФС събра босовете на клубовете от Първа лига - предстоят важните решения

“Не може да съкратим зимната подготовка, ще увеличим и лятната”: Караиванов обяви плановете

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Реклама
Най-четени новини

виж всички