Великов с нов титаничен коментар, заговори за “оня горе” след откраднатите точки от Пенев

Снимка: Agnes Metodieva / LAP.bg

961 0

Старши-треньорът на Хебър - Веселин Великов, говори след драматичното 3:3 при визитата на Локомотив Пловдив от изместения 12-и кръг в Първа лига.

Великов обясни

Той призна, че е останал разочарован от играта на възпитаниците му след ранното попадение във вратата на домакините. В крайна сметка именно промените му на почивката довели до нужната промяна за спечелената точка.

Коментарът на Великов

Почна мачът идеално за отбора, както планувахме. След това бяхме безобразни и съперникът можеше да води с три гола. Добре, че промените след това дадоха резултата. Оня отгоре възнагради момчетата, че се бориха докрай.

С играта от първото полувреме не очаквах, че ще вземем и точка от мача. Промените след това дадоха резултат.

Не знам на какво се дължи отношението. На полувремето взехме мерки и нещата се получиха.

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Трудно да задържим Макни с тези изяви. Ако той напусне, ще търсим ново попълнение. Който и да го вземе, няма да съжалява”, сподели Великов.

Още: "За Левски правилата не важат, на съдията не му отива": Великов с мощен удар след загубата

Треньор без нито една победа срещу Левски направи комплимент на "сините", но и отправи закана