Велислав Вуцов разсипа ЦСКА: Не топ 5, а топ 15 може да гонят, Славия можеше да разгроми безобразен отбор

Снимка: fcyantra.bg

2035 0

Бившият футболист и треньор на Славия Велислав Вуцов не скри колко е доволен от победата и категоричната игра на тима над ЦСКА. Той изгледа столичното дерби в ложата на „Васил Левски“, в компанията на единия си син – Петър Вуцов, докато другият му - Светослав Вуцов бе на терена.

Вуцов разсипа ЦСКА от критики

"Много добър мач на Славия, много добър. Особено през първото полувреме. След почивката тактически по-правилно, по-затворено. В Славия трябва да съжаляват само за едно, единствено нещо, че пропуснаха да разгромят този безобразен отбор на ЦСКА. Изпуснаха поне 6-7 чисти положения. Вратарят Бусато ги спаси. Мачът бе спечелен не само тактически, но и технически. Славия надбягваше, надробваше ЦСКА, създаваше положения с лекота. Печелеше почти всяко единоборство. Бързо отнемаха топката и рядко я губеха", категоричен бе Вуцов пред "Тема Спорт".

Още: Вили Вуцов: Има един от ръководството на Левски - уникален, завършен подлец и престъпник

"В това състояние, в което е ЦСКА, ако си в бокса хвърляш пешкира и слизаш от ринга. Това е катастрофа. Те нито могат да тичат, нито могат да си я подават. А за тактическа идея и дисциплина, особено в последните минути, няма какво да говорим – безжалостна безпомощност. Само ритане и блъскане, без грам футбол.

Второто полувреме смениха схемата – с трима в защита, мръднаха малко, десетина минути и дотам. Ако ЦСКА има претенции, за титла въобще не говоря, а да са в първата четворка, по този начин нямат шанс. Безидейна игра. Треньорът има май ще се окаже прав за топ пет. Ама така, ако я карат не топ пет, а топ 15 ще гонят. В Славия трябва да се гордеят с отбра си“, завърши специалистът.

Вили Вуцов похвали Илиан Илиев, но атакува негов предшественик: Мислеха ни за маймуни

Официално: Най-култовият БГ треньор изненадващо остана без отбор

Вили Вуцов вече има жена до себе си? Дамата е с 11 години по-млада от него (СНИМКА)

Безумие! Викове срещу БФС - глоба 3 000, призоваваш фенове да пребият съдия - глоба 2 500

БФС пак се зае с Вили Вуцов: Скара му се и изписа куп неща, но завърши положително