Александър Томаш прати трима любими на феновете таланти да играят за ЦСКА II


Александър Томаш прати трима любими на феновете таланти да играят за ЦСКА II
Снимка: Официален сайт на ЦСКА

7919 0

Александър Томаш отдаде трима таланти на Владимир Манчев за днешното гостуване на Спортист Своге. Става въпрос за Петко Панайотов, Иван Тасев и Илиан Антонов, които ще бъдат резерви за ЦСКA II

Двамата таланти са отпратени

Първите двама напоследък често попадат в групата на представителния отбор за разлика от бързоногото крило. Впечатление прави и отствието на Марин Орлинов.

Опитният страж е резерва на Дюлгеров след контузията на Лапоухов и Бусато, така че на този етап е освободен от ангажиментите на втория отбор. 

Наличните футболисти

Стартов съставЗагорски, Чатов, Маринов, Каймаканов, Живков, Борисов, Николов, Сотиров, Бучков, Цеков, Борносузов;

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

РезервиТанев, Иванов, Панайотов, Василев, Петров, Апостолов, Гилов, Тасев, Антонов;

Още: ЦСКА отправил нелепа оферта за голмайстора в Лига на конференциите - колко пари не стигнали?

Психоложката на ЦСКА с 6 думи след новия шанс за Томаш

"Мечтата ми започна да се сбъдва": Стоичков вкара първия си гол за ЦСКА преди 40 години, но срещу кой?

Локило с голяма заявка пред феновете след първия гол за ЦСКА

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Реклама
Най-четени новини

виж всички