"Червена" хегемония, ЦСКА уби Левски и в младежката група

3335 0

ЦСКА е абсолютен хегемон в "червено-синьото" съперничество. Два дни след като първият тим удари "сините" във вечното дерби с 3:0, "армейците" убиха съперника и в младежката група с 2:0.

Дербито на 13-ия кръг при дублите се игра на стадион "Академик" в София. Двете попадения за "червените" паднаха през втората част и бяха дело на Денис Причиненко и на Петър Витанов. Първият се разписа от пряк свободен удар, а юношата вкара от дузпа, свирена за нарушение срещу Александър Аспарухов.

През първото полувреме "армейците" изразиха претенции за още една дузпа, но те не бяха удовлетворени от главния рефер.