Чужденец недоволства от Александър Томаш, не е дошъл в ЦСКА за резерва

Снимка: БГНЕС

1185 0

Норвежкият халф на ЦСКА - Улаус Скаршем никак не е доволен от статута си в отбора. Той започна като титуляр единствено в дебюта на Александър Томаш – загубата с 0:1 от Ботев Пд, но беше заменен в 64-ата минута след бледо представяне.

Недоволство заради малко игрово време

След мащабната селекция на "червените" той записа едва 6 минути – той се появи като резерва при успеха над Берое с 1:0 в Благоевград в 93-ата минута. По принцип норвежецът играе като десен халф, но може да бъде използван и по другия фланг, както и зад нападателя, пише "Мач телеграф". Въпреки това обаче той не попадна в плановете на Александър Томаш за мача с Черно море.

Скаршем дойде с огромни надежди в България. Той бе купен през януари за 500 000 евро от Розенборг. През пролетта записа 17 мача, в които вкара 3 гола – един от които срещу Левски. През есента обаче е бледа сянка на себе си. Логично е Скаршем да иска повече минути на терена, още повече, че има договор с ЦСКА до лятото на 2027 г. и не смята да си тръгва от България.

Още: ЦСКА няма гол в над 50% от мачовете си, миналия сезон бяха нужни чак 33 кръга