ЦСКА II вече не е застрашен от изпадане от Втора лига, национал избухна

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

49 0

ЦСКА II постигна втората си победа във Втора лига. Възпитаниците на Владимир Манчев се наложиха срещу Несебър край морето с класическото 3:0. Развоят се изясни още до почивката с две попадения, а крайният резултат бе оформен в последните минути.

ЦСКА II с втора победа

Младежкият национал Йоан Борносузов откри в 36-ата минута, а три минути по-късно се стигна и до автогол. За тарана това е второ попадение след завръщането му в ЦСКА. Той бе точен и срещу Фратрия в Албена преди няколко седмици.

"Армейците" могат временно да си отдъхнат, след като се изкачват до 14-о място във временното класиране със своите седем точки. След шест дни ще се проведе в Драгалевци дербито с втория отбор на Лудогорец. "Орлите" в понеделник приемат Фратрия и с победа биха се изкачили до второто място.

Още: Томаш с радикална промяна от неделя в ЦСКА! Ще получи ли нов шанс Амос Юга?

Липса на прогрес, резултати и самочувствие: Пълно треньорско сампризнание в ЦСКА II

Предупреждение: Любослав Пенев щеше да набие Иван Тасев от ЦСКА, ако му е треньор