ЦСКА III падна и от Банско - отборът на Боби Галчев наказа груба грешка (ВИДЕО)

5993 0

ЦСКА III загуби и домакинството си на Банско в третия кръг на Югозападната Трета лига. Единственото попадение при крайното 1:0 бе дело на Теодор Чолев в 24-ата минута, когато наказа груба грешка в противниковата отбрана.

ЦСКА III със загуба

През второто полувреме на Панчарево домакините трудно създаваха опасни атаки и логично останаха само с една точка след първите три кръга. Тя бе изкована трудно на старта с реми срещу Пирин Гоце Делчев, а след това последва 0:3 от Вихрен Сандански.

Банско на “червения” любимец Борис Галчев е на другата крайност и след силния си старт има 7 точки за четвъртото място във временното класиране. Само след два дни ЦСКА III ще гостува на Сливнешки герой.

Още: ЦСКА III загуби гостуването си на Вихрен Сандански с 0:3