ЦСКА си тръгва от Гърция без победа

Снимка: БГНЕС

735 0

ЦСКА приключи с контролните си срещи в Гърция без победа, след като днес "червените" не успяха да спечелят срещу Патракикос (Комотини), завършвайки 2:2 срещу селекция, изградена от играчи до 20 години.

Възпитаниците на Христо Янев имаха почти пълно надмощие, особено през първото полувреме, когато поведоха и с 2:0. В 23' Момчил Цветанов беше точен за столичани, докато само 2 минути по-късно Николай Дичев покачи на 2:0.

В 38' Отсуканидис успя да намали, а минута преди края фрапантна грешка в защитата на 31-кратните шампиони на България доведе до изравняване. Точен във вратата на Анатоли Господинов беше Йоргуолпулос.

В срещата Христо Янев направи 7 промени в сравнение със срещата с Ксанти, но и това не доведе до желания резултат. Иначе агитка от 20 души подкрепи момчетата на младия специалист в последната им проверка в Гърция.

ЦСКА: Анатолий Господинов, Милен Кикарин, Ангел Грънчов, Николай Дичев, Кирил Динчев, Йордан Йорданов, Борис Галчев (к), Николай Цветков, Момчил Цветанов, Станислав Маламов, Костадин Хазуров (Аясс, Петров, Пр.Йорданов, Александров, Головодов)