ЦСКА тръгва по уникална победна серия, завещана от Стамен Белчев (ВИДЕО)

Снимка: Lap.bg

535 0

ЦСКА III постигна четвърта поредна победа в Югозападната Трета лига. Възпитаниците на Румен Трифонов започнаха сезона колебливо, но сега се изкачват във временното класиране.

През уикенда бе победен и дубълът на Септември с 1:0 при визита в Герман. Победното попадение бе дело на Каймаканов чак в 88'. С този успех ЦСКА III вече е шести.

Двубоят стартира равностойно и през първата част двата тима не успяха да стигнат до много положения пред двамата вратари. След почивката ЦСКА бе отборът, който по-настойчиво търсеше победата и в крайна сметка – макар и драматично – успя да стигне до трите точки.

Впечатление направи, че Трифонов заложи на някои футболисти от втория отбор. Следващият двубой е в събота (5 октомври) от 16:00 ч. срещу Балкан Ботевград.

ЦСКА III трупа победи

Припомняме ви, че това е едва първи сезон за новосформирания трети отбор. През миналата кампания възпитаниците на Стамен Белчев в същата лига бяха записали две забележителни серии - първата от 9 срещи без загуба (седем победи), а втората включваше десет поредни победи в 14 официални срещи без поражение.