ЦСКА загуби второ Вечно дерби в рамките на 12 дни (ВИДЕО)

Снимка: Lap.bg

241 0

Левски продължава да печели Вечните дербита от началото на сезона. Днес в третия кръг от Елитната група до 15 години "сините" спечелиха визитата си на ЦСКА с 2:0.

От "Герена" се похвалиха, че са имали пълно превъзходство през целия мач, като са били пропилени и сериозен брой ситуации, освен вкараните два гола.

Денислав Костов откри резултата в 27-та минута след асистенция на Александър Николов. В 60-та минута Красен Крумов удвои резултата, възползвайки се от подаване на Васил Киров.

Тази вечер предстои среща между "сини" и "червени" на ниво 16-годишни.

Левски с втора победа

На 17-и август пък "сините" до 17 години спечелиха домакинството си с 3:2, макар че изоставаха с 0:2. Мачът бе от втори кръг на първенството и се игра на изкуствения терен на стадион "Георги Аспарухов".

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

Още: Очите на 4: БФС реабилитира скандален съдия за ЦСКА - Ботев Пловдив

Полицията не гарантирала, че ще се справи с Левски - ЦСКА на "Герена" - притеснявала се от строеж на метространция

Абсурдното оправдание: Концертът на "Васил Левски" е обявен 3 месеца преди жребия, от БФС не знаели

Решението за Левски - ЦСКА: Единият отбор е брутално ощетен, за другия - няма промяна

Фенове на Левски избухнаха срещу БФС: Синоним на позор