Фернандо Каранга избухна: Отново убихме кравата! (СНИМКА)

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

4162 0

Фернандо Каранга определено има специална връзка с феновете на Левски. През годините той отправи куп провокации към тях, като например жеста с прерязването на гърлото след един гол, а сега може би сложи и черешката на тортата.

"Всичко в България още е нормално!"

Минути след победата с 3:1 във Вечното дерби, бразилецът публикува недвусмислено стори в своя Инстаграм профил. Под снимка, на която се радва заедно с Джонатан Линдсет, Каранга е написал на английски: "Всичко в България още е нормално! Отново убихме кравата!!", гарнирано с провокиращи емотикони.

Фернандо Каранга ; Левски

Излишно е да разясняваме какво точно има предвид Каранга. Той има общо 8 мача, 4 гола и 1 асистенция срещу Левски, но в същото време си изкара и глупав жълт картон, който е негов пети за кампанията (за няма и три месеца) и му носи един мач наказание - таранът ще пропусне ключовия реванш за Купата на България срещу Ботев Пловдив през идната седмица.

Още: Феновете след дербито: От Левски се самозахапаха, а от ЦСКА се гаврят с тях (СНИМКИ)

Един от силните хора в ЦСКА: Ако Стамен Белчев изпълни целите, остава начело!

Един от героите в червено: ЦСКА - Левски е огромен мач, вече мислим за Купата!

Николай Костов пое вината за 1 гол, коментира евентуална раздяла с Левски и отсече: Можехме да обърнем ЦСКА

ЦСКА разби Левски за 1 полувреме: Норвежци пак герои - Каранга с епична глупост (ВИДЕО)