И изпадналият Пирин би българските надежди на ЦСКА II

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

5770 0

ЦСКА II загуби домакинството си от петия кръг на Втора лига с 0:1 от Пирин. Единственото попадение в мача бе дело на Аймен Суда от дузпа още в 10-ата минута. Той и Амос Юга бяха единствените легионери на терена в Драгалевци тази вечер.

Нова загуба за ЦСКА II

Възпитаниците на Владимир Манчев опитаха офанзивен футбол и бяха настоятелни, но в крайна сметка допуснаха четвърта загуба в рамките на пет двубоя. Изненада бе победата при гостуването на Фратрия преди седмица, когато ЦСКА II отново бе отписван.

Пирин пък е втори във временното класиране с 13 точки след 5 двубоя. “Орлите” дори могат да са на челото, ако Лудогорец II не победи Добруджа.

За ЦСКА II предстои домакинство на 12-ия Спартак Плевен, а Пирин е домакин на Етър в голямото дерби на предстоящия шести кръг.

Останалите резултати в неделя

ЦСКА II (София) - Пирин 22 (Благоевград) 0:1 (0:1)

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Спартак (Плевен) - Фратрия (Бенковски) 0:0

Несебър (Несебър) - Спортист 2009 (Своге) 2:1 (1:0)

Янтра 2019 (Габрово) - Дунав от Русе (Русе) 2:1 (1:1)

Беласица (Петрич) - Локомотив (Горна Оряховица) 2:1 (0:0)

Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 1915 (Дупница) 1:1 (1:0)

Вижте състава, с който излезе ЦСКА II срещу Пирин!

Още: ЦСКА II най-накрая постигна победа във Втора лига, новодошли блестят с голове