И Томаш като Генчев награди футболистите си, но незаслужено

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

822 0

Футболистите на ЦСКА, подобно на тези на Левски, са получили почивка след Вечното дерби. Днес от клуба обявиха, че подготовката за домакинството на Ботев Враца в четвъртък ще започне едва във вторник.

ЦСКА започва от вторник

Съобщението на ЦСКА

"Първият тим на ЦСКА ще стартира подготовка за предстоящия двубой срещу Ботев (Враца) от 13-тия кръг на Първа професионална лига утре (22 октомври). Футболистите на Александър Томаш ще проведат тренировка от 11:00 ч. на клубната база на Панчарево, която ще е открита за представителите на медиите в първите 15 минути.

От 16:00 ч. в сряда ЦСКА ще проведе занимание в Панчарево", написаха от "Армията".

Припомняме ви, че двубоят ЦСКА - Ботев Враца е в четвъртък от 17:30 часа и ще може да го следите НА ЖИВО със SportLive.bg!

Вижте слуховете за уволнението на Александър Томаш!

ЦСКА плати 5,2 милиона лева за офанзивни футболисти, а има втората най-слаба атака в Първа лига

ЦСКА ще поиска среща със Съдийската комисия заради недадената дузпа срещу Левски

ЦСКА ще глоби Кареасо заради посягането към детето, подаващо топките на дербито

За под 100 дни: Четирима нови доказаха, че не стават за ЦСКА - обмислят кои да изгонят

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!