Иван Велчев - Кюстендилеца избухна срещу "хаоса" в ЦСКА, поиска да изгонят Стипич

Снимка: Lap.bg

3612 0

Един от лидерите на феновете на ЦСКА - Иван Велчев, не остана безучастен и направи коментар относно представянето на тима срещу Славия. "Червените" загубиха с 0:1, но изиграха много слаб мач и това бе най-малкото, с което се разминаха. Освен от 4 мача отборът има 3 загуби.

В очакване Стипич да си тръгне!

"Хаосът в ЦСКА е огромен! Спортно-технически отборът е в трагично състояние. Треньорът ни, който го хвана му изнесе лекция по футбол. Тези, които доведоха Стипич, сега е време да си го изгонят!", написа Кюстендилеца.

Още: Стипич вбеси феновете: Дойдох да направя ЦСКА шампион, но не съм казвал кога

В 13-ата минута Иван Минчев изпълни точно дузпа и откри резултата. Освен попадението "белите" имаха още куп чисти ситуации за гол, които обаче или завършваха с неточни изпълнения, или с чудесни намеси на завърналия се след наказание Густаво Бусато. През второто полувреме "армейците" заиграха малко по-добре, но отново твърде далеч от това, което се очаква. След двубоя пък Томислав Стипич допълнително вбеси феновете с изказване.

След успеха над ЦСКА: Златомир Загорчич съжали, че Славия не вкара повече голове

Класиране в Първа лига през сезон 2024/25 - ЦСКА затъва

Безобразие: Потресаващ ЦСКА пак загуби - запъти се към дъното на класирането (ВИДЕО)

Голмайстори в Първа лига през сезон 2024/25: Още един играч наказа ЦСКА

Шеф в ЦСКА 1948 припозна ЦСКА: Взе историята на "червените"

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!