Крило на Пирин загря за Левски с 4 гола, ЦСКА с коварен съперник за Купата

Снимка: Actualno

2121 0

Левски и ЦСКА научиха преди броени минути първите си съперници за Купата на България през сезон 2024/25. "Сините" ще гостуват на Пирин Благоевград, а ЦСКА на Добруджа в Добрич.

Интересни резутати за Купата

Победителите не срещнаха особени проблеми при визитите си в неделя. Пирин победи с 4:0 Ком Берковица, а за "орлетата" 4 гола заби Запро Динев (19', 51', 81', 83').

По-голяма драма е имало при визитата на Добруджа в Тервел, където се стигнало до 3 червени картона в сетния четвърт час. Един от тях е бил за тима от Добрич, който ще приеме ЦСКА в края на октомври.

Добруджа се наложи с 3:0 в неделя. Антоно Иванов с два гола в 27' и 68', а Румен Руменов оформи класиката от дузпа в 71'.

Още: Не е за вярване: Лудогорец извади Спас Делев за гостуването на ЦСКА II

Официално: ЦСКА се саморазкри за провален трансфер с ВИДЕО

Дългоочакван в ЦСКА се закани на Левски и призна: Отказах на Лудогорец (ВИДЕО)