Марек Дупница победи ЦСКА II в последната контрола преди началото на Втора лига

Снимка: Lap.bg

2388 0

ЦСКА II записа още една загуба в контролите под ръководството на Владимир Манчев. Днес "червените" отстъпиха с 1:2 при визитата си на Марек Дупница.

На стадион "Бончук" се изигра вероятно последната приятелска среща по време на "армейския" лагер в Банско. Вторият отбор пристига в полите на Пирин по-късно от представителния тим, но остана и след неговото прибиране в София.

В герои за Марек се превърнаха Христо Каймакански и Николай Ганчев с попаденията си в 35-ата и 77-ата минута. Юношата на ЦСКА Антон Толев пък оформи крайното 1:2 в 86-ата минута.

Припомняме ви, че "червените" по административен път ще продължат във Втора лига, докато Марек с дузпи загубиха баража за Първа лига от Ботев Враца.

Марек едва не се класира за Първа лига

Едва в 16-ия кръг ЦСКА II и Марек ще се срещнат. През есента жребият отреди столичани да са домакини. Отборите мериха сили в Югозападната Трета лига през 2023 г. - 0:0 и 2:2.

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

До този момент през лятото ЦСКА II завърши наравно с Ботев Ихтиман (3:3) и загуби с 1:3 от Струмска слава.

Още: Три български гола не стигнаха на ЦСКА II за успех във втората контрола

Амбициите на Стамен Белчев му попречили да се върне в дубъла на ЦСКА?