"Мислех да се обадя на мама и да ѝ поплача": Новият треньор на ЦСКА култов след мач

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

3131 0

Култов образ може да се окаже новият треньор на ЦСКА - Томислав Стипич. Това показва негова реакция по време на мач през 2021 година. Тогава хърватинът е начело на скромния Славен Белупо и играе дерби в лигата срещу Вараждин.

Какво се случи и защо му домъчня за мама?

Тимът на Стипич губи с 0:1 от 42' до края на редовното време, след като малко преди почивката Вараждин отбелязва за 1:0. В 90+2' обаче Иван Делич вкарва и изравнява резултата. Мачът завършва 1;1.

Всеки свой мач хърватинът прекарва на аутлинията

"Първото полувреме беше шокиращо лошо, казва Стипич след двубоя, след което разсмива журналистите: Мислех да се обадя на майка ми и да плача".

90 минути всеки мач той е... 12-ият играч

Друга любопитна подробност за него издава изданието epodravina.hr. Стипич прекарва на практика 90 минути във всеки мач на аутлинията, като крещи, дава инструкции, кара се, насърчава и дори хапе. Не му било чуждо и... да "разговаря" с недоволната публика.

Повече за Томислав Стипич можете да научите в линка.