Новите в ЦСКА се развихриха срещу дубъла - записаха разгром

3447 0

ЦСКА победи с 6:2 състезаващия се във Втора лига ЦСКА II в контролна среща. Двубоят се състоя от две полувремена по 35 минути и бе част от заключителната част на лагер-сбора в град Банско.

Тимът на Александър Томаш поведе още в третата минута след гол на Илиан Илиев. Зюмюр Бютучи удвои само две минути по-късно. Момчетата на Владимир Манчев успяха да възстановят равенството с попадения на Марк-Емилио Папазов в 8-та минута и на Радослав Живков в 10-та. До края на първата част точни още бяха Джонатан Линдсет и влезлият от резервната скамейка на мястото на Джеймс Ето'о - Улаус Скаршем, правейки резултата 4:2 за ЦСКА.

Още: Вальо Илиев: Надявам се да дойде ден, в който ще има само едно ЦСКА

След почивката Джейсън Локило и Аарон Исека замениха Илиан Илиев и Зюмюр Бютучи, като именно Исека се разписа в 60-та минута. Две минути по-късно Джонатан Линдсет отбеляза второто си попадение в срещата и оформи крайното 6:2. Последният съдийски сигнал беляза края на лагера в Банско.

Ето какви бяха стартовите състави:

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

Стартов състав на ЦСКА: Густаво Бусато, Браян Кордоба, Юлиан Илиев, Иван Турицов, Емануел Шакич, Тобиас Хайнц, Марселино Кареасо, Джеймс Ето'о (18' Улаус Скаршем), Джонатан Линдсет, Зюмюр Бютучи (35' Джейсън Локило), Илиан Илиев (35' Аарон Исека)

Стартов състав на ЦСКА II: Боян Загорски, Лъчезар Иванов, Росен Маринов, Александър Бучков, Наско Цеков, Петко Панайотов, Виктор Василев, Никола Борисов, Симеон Чатов, Марк-Емилио Папазов, Радослав Живков (35' Теодор Александров)

Още:  Иван Бандаловски е представлявал Дюлгеров при трансфера в ЦСКА