Рапид спря серията на ЦСКА в контролите

1543 0

ЦСКА загуби с 1:2 от Рапид Виена в приятелски мач, игран по време на подготвителния лагер на "армейците" в турския курорт Анталия.

Това бе първа загуба за отбора в изиграните до момента 4 контроли.

Австрийците откриха резултата чрез Алер, който в 8-ата минута остана сам срещу Дивиш и не сгреши.

ЦСКА се разигра и имаше няколко добри възможности да върне гола, като удар от пряк свободен удар на Маркиньос нацели и гредата.

Милисавлевич успя да изравни с глава в 37-ата минута след центриране на Тони Силва.

Два червени картона бяха показани на "армейците".

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Първо в Марин Оршулич получи втори жълт картон, но бе заменен от Пламен Крачунов в 65-ата минута.

В 77-ата минута Стефан Николич също бе изгонен, а на негово място се появи Петър Витанов.

В 85-ата минута шут на Щаркел извън наказателното поле донесе победата на австрийския отбор.