Ударно! Големият талант на ЦСКА избухна с гол в Шампионска лига след секунди игра

Снимка: Lap.bg/Ivan Ivanov

2448 0

Натрупалият най-голямо доверие в първия отбор на ЦСКА от всички юноши - Петко Панайотов, поведе юношите до 19 години с гол в младежката Шампионска лига.

Панайотов откри

Във вторник възпитаниците на Румен Трифонов гостуват на Генк в плейофен двубой от елитната надпревара. Полузащитникът успя да открие резултата още в 3' и остана непроменен към 25'.

За ЦСКА това е първо участие в надпреварата, след като спечели Купата на БФС в края на миналия сезон. Любопитен е и съдията на мача - Игор Стойчевски.

Статистиката

Той е познат по родните терени от миналия сезон, когато показа един червен и 10 жълти картона в реванша от турнира между Лудогорец и Динамо Минск.

Беларусите направиха наглед невъзможното и се класираха напред с човек по-малко, макар че изоставаха след първия мач в общия резултат с 0:1.

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Асистенти на Стойчевски ще бъдат сънародниците му Куштрим Лика и Даниел Василевски, а четвърти съдия ще е белгиецът Арне Де Бюкелаер. Само през октомври Стойчевски беше четвърти съдия на мачовете Финландия - Ирландия и Хофенхайм - Динамо Киев.

ЦСКА тръгва по уникална победна серия, завещана от Стамен Белчев (ВИДЕО)

Български национал вкара за ЦСКА срещу Левски съботния шедьовър (ВИДЕО)