Въпреки студа и силния вятър: Проверката е проведена - стадионът на Бодьо е ОК за мача с ЦСКА


Въпреки студа и силния вятър: Проверката е проведена - стадионът на Бодьо е ОК за мача с ЦСКА
Снимка: Lap.bg

1222 0

Стадионът на Бодьо/Глимт "Аспмира" отговаря на всички изисквания на УЕФА, за да приеме тази вечер в 22:00 часа (българско време) мача от петия кръг в "Група С" на Лигата на конференциите между ЦСКА и шампиона на Норвегия.

"Армейците" ще търсят първа победа в груповата фаза, след като постигнаха само точка в предишните си четири мача при нулевото равенство с Бодьо на Националния стадион "Васил Левски" на 30 септември!

Ето го и официалното изявление:

"Стадион "Аспмира" отговаря на всички изисквания на УЕФА, за да приеме тази вечер в 22:00 часа мача от петия кръг в група "С" на Лигата на конференциите между ЦСКА и шампиона на Норвегия Будьо/Глимт. Делегатът на срещата Лукас Сиотропос от Гърция инспектира за последно съоръжението и даде положителна оценка на техническата конференция преди важния сблъсък. Въпреки минусовите температури, силният вятър и тежките атмосферни условия изкуственото тревно покритие на терена до момента е в добро състояние и би следвало да предостави нормални условия за игра на двата състава.

ЦСКА ще играе в титулярния си екип с червени фланелки, бели гащета и червени чорапи, а футболистите на Будьо/Глимт ще бъдат в изцяло жълт екип. Нашият вратар ще бъде с черен спортен екип, а стражът на противника ни - със зелено облекло.

Четиримата съдии на евромача са от Израел - Игал Фрид (главен), Давид Битон (първи асистент), Матитяху Якобов (втори асистент), Лиран Лиани (четвърти). Съдийски наблюдател на срещата ще бъде Петери Кари от Финландия.

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

На трибуните на стадион "Аспмира" се очакват да присъстват около 5000 фенове на домакините, както и около стотина от най-верните привърженици на ЦСКА, които са пропътували разстоянието от над 3800 километра, за да подкрепят своите любимци. Те ще бъдат настанени в сектора за гости и ще влязат през блок "С", който може да видите на снимката под статията.

САМО ЦСКА!", написаха от "червения" клуб.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Реклама
Най-четени новини

виж всички