Защо ЦСКА не получи дузпа срещу Левски? (ВИДЕО)

Снимка: Lap.bg

1264 0

Левски и ЦСКА не успяха да си вкарат гол през първото полувреме на дербито на Националния стадион "Васил Левски". Двата тима създадоха интересни положения, но също така имаше и едно доста спорно.

Защо ЦСКА не получи дузпа?

Още: "Комсомолски секретар": Феновете на ЦСКА удариха мощно по филма за Гунди (ВИДЕО)

ЦСКА създаде отлична голова възможност в края на първото полувреме срещу Левски. Аарон Исека беше изведен сам срещу вратаря на Левски - Матей Маркович, и отправи удар, но защитникът Вандерсон Цунами успя да изчисти топката от голлинията.

При изстрела на Исека, Маркович влезе в краката му, което накара играчите на ЦСКА да поискат дузпа.

Въпреки това, главният съдия Драгомир Драганов и екипът на ВАР - ръководен от Радослав Гидженов, прецениха, че намесата на вратаря е била в рамките на правилата, и играта продължи с тъч, вместо наказателен удар.

СЛЕДЕТЕ ЛЕВСКИ - ЦСКА НА ЖИВО СЪС SPORTLIVE.BG!

Левски отново се преклони пред Гунди: Излезе с ретро тениски за дербито с ЦСКА (ВИДЕО)

Това никога не се бе случвало в ЦСКА - историята е пренаписана току преди дербито с Левски