Генчев болезнено честен: Отдалечихме се сериозно от титлата, очаквахме Берое сам да се бие

Снимка: БГНЕС

1225 0

Старши треньорът на Левски - Станислав Генчев, изрази разочарованието си от третата загуба от началото на сезона. Той обърна специално внимание на проблемите пред съперниковата врата.

Генчев е разочарован

Специалистът дори си позволи, че възпитаниците му сериозно са се отдаличили от борбата за титлата.

Коментарът на Генчев

"През първото полувреме липсваше ефективност. След това не започнахме добре, имаше леко отпускане. Мислехме, че Берое едва ли не, са ще се бие. Много слабо второ полувреме. Не ми хареса креативността, жалко за пропуските. Не сме очаквали, че това ще се случи. Направихме всичко възможно да победим през първото полувреме.

След мача трудно да дам персонална оценка. Направихме някои принудителни промени. Макун и Бала не трябваше да играят, но така се наложи. Първите виновни са треньорите, после футболистите. Имаме 20 футболисти, всички трябва да се доказват.

Проблемът ни не е само в средата на терена. В последните 8 мача нямаме гол от игрови ситуации. Завършващият удар ни липсва. Почти винаги имаме 2-3 положения, но не успяваме да вкараме.

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Всяка среща за нас е важна. Само с победи може да се реши проблемът. Трябва да победим Пирин и Черно море. Това е много голяма крачка в страни от титлата", категоричен е треньорът.

Още: От "Левски на левскарите" поискаха среща с Бойко Борисов и други - отправиха заплаха