Костов заменя роден национал със заплашил, че ще напусне легионер


Костов заменя роден национал със заплашил, че ще напусне легионер
Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

1836 0

Наставникът на Левски - Николай Костов, отново готви промени в стартовия състав и познат футболист изглежда, че пак ще остане на заден план, пише "Мач Телеграф". Оказва се, че родният специалист е готов да предпочете нидерландеца Келиън ван дер Каап пред национала Кристиян Димитров. 

Може ли легионерът да измести българина за постоянно

Предвид състава на "сините" срещу Арда - това решение няма да е изненада, защото и тогава легионерът стартира за сметка на българина. Тогава обаче именно грешката на Димитров от гостуването на Берое бе "прясна" и се смяташе, че му се дава време. 

По-странното е, че е много вероятно Костов отново да прибегне до футболист, който не желае да преподпише. Именно нидерлендецът е готов да напусне през идната зима, а сега получава по-често шансове за изява.

Той имаше претенции към игровото време. През настоящия сезон 24-годишният бранител е играл в 8 двубоя от Първа лига и е получил два жълти картона. Очаквайте в 16:15 часа съставите на ЦСКА 1948 и Левски в SportLive.bg!

Ето къде да гледате ЦСКА 1948 - Левски НА ЖИВО по ТВ!

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Реклама
Най-четени новини

виж всички