Левски се разделя с Хоакин Фернандес

Снимка: БГНЕС

7613 0

Левски се  разделя с Хоакин Фернандес, твърди "Мач Телеграф". Според изданието 26-кратните шампиони на България и агентът на уругвайския футболист са "си стиснали ръцете" и той повече няма да е играч на "сините".

Уругваецът записа само един мач като титуляр

Той беше привлечен през зимния трансферен прозорец, като според вече бившия треньор на тима от "Герена" Николай Костов, Фернандес е трябвало да бъде заместник на Хосе Кордоба.

Още: Търпението на Левски свърши: Току дошлият Хоакин Фернандес си стяга куфарите и "пали с 200" от "Герена"?

От както пристигна в България 25-годишният централен защитник е записал едва 120 минути, или иначе казано един цял мач и в другите случаи се появяваше като резерва.

"Мач Телеграф" допълва, че преди последния шампионатен мач на Левски с Лудогорец (спечелен с 1:0) от Берое са проявили интерес към Хоакин.

Левски изпраща пореден тежък сезон, завършвайки на четвърто място в Първа лига с 64 точки. "Сините" отпаднаха и рано рано от Купата на България, като и няма да участват европейските клубни турнири през идната кампания.

Още: Хоакин Фернандес обясни защо е приел офертата на Левски и коментира дебютния си гол (ВИДЕО)

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Кой е Хоакин Фернандес? Новият защитник на Левски има "магическо" докосване и е подценен плеймейкър (ВИДЕО)

Официално: Хоакин Фернандес е третият нов футболист на Левски (СНИМКИ)