"Липса на спортсменство и огромна агресия": Джохор обвини Левски за прекратяването на мача (СНИМКИ)

Снимка: Lap.bg

5682 0

Последният приятелски двубой на Левски по време на подготвителния лагер в Турция не бе довършен. "Сините" губеха с 0:1 от Джохор, като пет минути след второто полувреме двубоят бе прекратен.

Отборът от Малайзия бе прекомерно агресивен през двубоя и провокираше съперниковите футболисти. Около 50-ата минута пък Филип Кръстев бе по-грубо фаулиран от двама противникови играчи и се стигна до разправия между състезателите на терена. След това бе взето решение мачът да не се довършва.

От Левски написаха: "Заради неспортсменски и груби прояви на съперника контролната среща между "Левски" и "Джохор" бе прекратена в 54-ата минута!".

След срещата обаче от Джохор също изказаха недоволство от държанието на "сините", като хвърлиха вината върху тях:

"Мачът бе прекратен в 54-ата минута поради липса на спортсменство при опонента, твърде голяма агресия и провал за сръбския съдия в контролирането на двубоя" - написаха малайзийците.

Вижте повече за контролата между Левски и Джохор (ВИДЕО).

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!