Признание от първо лице: Иска ли Левски бивш съотборник на Килиан Мбапе?


Признание от първо лице: Иска ли Левски бивш съотборник на Килиан Мбапе?
Снимка: Levski.bg

4124 0

Настоящият треньор на Етър - Светослав Петров, засегна темата със спекулациите за интерес от Левски към една от най-големите звезди на "виолетовите". Става въпрос за Шано Бухолда, който през лятото акостира във Велико Търново след половин година в Арда. 

Сега бившият съотборник на Килиан Мбапе в школата на Монако е следен от Левски и се очаква офанзива за правата му още през зимата. Припомняме ви, че по подобен начин Хосе Кордоба бе привлечен на "Герена". 

Коментарът на треньора

"С мен никой не се е свързал, но това не означава, че не съществува интерес. Шано, както го наричаме ние, е много интересен играч, с отлични качества. Притежава прекрасен контрол върху топката и поглед върху играта", признава Петров пред "Тема Спорт". 

Припомняме ви, че преди броени в двубоя на Етър за Купата - Шано се превърна в първия легионер с хеттрик за "виолетовите". 

Следете трансферите през зимата със SportLive.bg!

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Реклама
Най-четени новини

виж всички