Стълб в отбраната на Левски е под въпрос за домакинството на Ботев (Враца)

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

751 0

Защитникът на Левски - Келиан ван дер Каап, е под въпрос за мача с Ботев (Враца), който е първо домакинство на "сините" за сезон 2024/25.

Не доигра мача с Локо (Сф)

Нидерландецът бе заменен на почивката при победата с 6:1 над Локомотив (София) в "Надежда". Той е почувствал болки още в самото начало на мача, които постепенно са се усилили, пише "Тема спорт".

Ван дер Каап играл цяло полоувреме с болки

Още: ЦСКА платил 24 000 лева на Левски за Петко Панайотов

Треньорът Станислав Генчев взе решение да не рискува основния си футболист и го смени на полувремето, когато Левски вече водеше с 4:1. На негово място влезе Борислав Рупанов.

Ван дер Каап не тренира с отбора вчера

Вчера тимът започна подготовка за мача с Ботев (Враца), но Ван дер Каап не се включи в тренировката. Състоянието му, по преценка на лекарския щаб, не е сериозно, но предстои да се прецени как ще се действа с него. А ето на кого Алекс Колев посвети първия си гол за Левски.

Левски в позната ситуация: Не може да се отърве от ненужен на Станислав Генчев

Приготвят близо 1 милион евро за ас на Левски, но Станислав Генчев налага вето на продажбата