Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

1120 0

Едно от новите попълнения на Левски избухна с много красиво попадение в приятелската среща срещу Хебър Пазарджик. Става въпрос за полузащитника Клемент Икенна, който направи резултата 2:0 в края на първото полувреме.

Икенна с красив гол за Левски

Халфът се насочи към първа греда след центриране от ъглов удар, а заученото положение завърши с красиво и технично отиграване с пета, което се превърна в гол. Самият Икенна не получаваше много шансове за изява до момента през сезона, като според Станислав Генчев не бе готов. Дори Цунами трябваше да бъде преквалифициран от защитник в халф поради травмите и неготовността на Икенна да стане титуляр.

Срещу Хебър Пазарджик обаче бе един от многото, които получиха шанс да започнат като титуляри и определено не разочарова. Можете да видите попадението му малко след старта на 45-ата минута от мача в прикаченото видео по-долу в материала. Гледайте НА ЖИВО контролата Левски срещу Хебър (ВИДЕО).